6 Monoporcji w 1 dzień - Szkolenie Cukiernicze w Warszawie

Chcesz podnieść swoje umiejętności w zakresie przygotowywania miniaturowych deserów przeznaczonych dla jednej osoby? A może monoporcje są dla Ciebie całkowicie nowym terenem, który chcesz jak najszybciej odkryć? Niezależnie od Twoich indywidualnych motywacji, kurs „6 Monoporcji w 1 dzień” to idealna propozycja, pozwalająca na odkrycie zupełnie nowych technik tworzenia prawdziwych słodkich dzieł sztuki, które z pewnością zachwycą nawet najbardziej wymagających koneserów słodyczy.
Szkolenie cukiernicze z monoporcji

Kurs cukierniczy monoporcje - doświadczony szef cukiernictwa!

Zdobywanie nowych umiejętności jest kluczowe, jeśli chcesz pozostać na mocnej pozycji we współczesnym cukiernictwie. Trendy nieustannie się zmieniają, także w zakresie tworzenia stylowych monoporcji. Większość z nich to prawdziwe miniaturowe rzeźby, nadające się do jedzenia. Sztuki wykonywania takich dzieł można nauczyć się jedynie pod czujnym okiem prawdziwego specjalisty. W Warsaw Academy of Pastry Arts wszystkie najważniejsze tajniki tworzenia zachwycających słodkości przekazuje Igor Zaritskiy.

Mini desery monoporcje - zalety kursu

Co możesz zyskać, korzystając z bogatej oferty kursu z zakresu przygotowywania monoporcji? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na świetne wyposażenie każdego stanowiska oraz pełna dowolność korzystania z wysokiej jakości surowców, gwarantujących dokładną pracę, a w efekcie - uzyskanie zadowalającego rezultatu końcowego. Oczywistą zaletą uczestnictwa w kursie jest naturalnie możliwość korzystania z rozległej wiedzy oraz bogatego doświadczenia mistrza cukiernictwa.

Szkolenie z monoporcji w Warszawie - koszt

Profesjonalnie przygotowany program szkolenia zakłada możliwość intensywnego szkolenia z wszystkich aspektów przygotowywania monoporcji. Bogaty przebieg szkolenia to gwarancja nauki przygotowywania 6 różnych receptur, o odmiennych połączeniach smakowych. Daje to szeroki przekrój możliwości przygotowywania monoporcji w dalszej, samodzielnej już pracy. Dodatkowym atutem jest uzyskanie dyplomu potwierdzającego ukończenie kursu. Koszt pełnego dnia szkolenia wraz z wyżywieniem to 800 zł.